سیم کارت آنلاکر آیفون SimCard Unlocker

  • برند محصول: simunlocker
  • موجودی: موجود است
  • 280,000تومان


  • سیم کارت آنلاکر آیفون SimCard Unlocker

نسل جدید گیوی سیم ٬ توربو سیم یا سیم آنلاکر اکنون تا جایی پیشرفت کرده است که حتی در صورت نبودن آن در آيفون ٬ آنلاک آیفون شما را انجام خواهد داد! این یک تعریف عجیب اما واقعی از سیم کارت آنلاکرهای آیفون است. شما اگر این سیم کارت را در آیفون خود قرار داده و تنظیمات مربوط به اکتیو آیفون را انجام دهید٬ دیگر می توانید آن سیم کارت آنلاکر را خارج نموده و سیمکارت ایرانسل یا همراه اول یا هر سیمکارت دیگری در هر کشوری را در آیفون قرار داده  و براحتی و بدون هیچ محدودیتی آنتن داشته باشید ٬ در واقع با این کار آیفون شما آنلاک موقت خواهد شد . این سیم کارت آنلاکر هیچگونه محدودیتی روی آیفون شما اعمال نخواهد کرد و براحتی میتونید به iOS های بالاتر آپدیت نموده و همچنین تعویض سیمکارت داشته باشید.

سیم کارت آنلاکر آیفون در اصل برای آیفون Xs ٬ آیفون Xs Max و آیفون ‌Xr طراحی شده است زیرا آیفون های جدید در برخی نسخه ها ۲ سیمکارته بوده و استفاده از ۲ گیوی سیم (همراه با دو سیم کارت) کاری دشوار بود و همچنین  امکان آسیب به گیوی یا پین های سوکت سیمکارت آیفون وجود داشت که با نسل جدید سیم آنلاکر ها این موضوع بر طرف شده است . اما اکنون شما علاوه بر آیفون های جدید ٬ برای تمامی آیفون ها بخصوص آیفون X ٬ آیفون ۸ ٬ آیفون ۸ پلاس ٬ آیفون ۷ و ... می توانید از این سیم کارت آنلاکرها استفاده نمایید . دلیل بکار بردن برخی آیفون ها در عنوان این محصول صرفا پیشنهادی بوده و شما حتی می توانید از این سیم کارت آنلاکر در آیفون ۴ و آیفون ۴اس استفاده نمایید . 

عبارت آنلاک موقت که در بالا بکار برده شد به معنی محدودیت زمانی در استفاده از این سیمکارت ها نیست ٬ به این معنی است که وقتی آیفون شما بصورت سخت افزاری با این قطعه آنلاک می شود ٬ معمولا تا زمانی که آیفون شما ریست یا آپدیت نشود بدون مشکل آنتن خواهد داشت و در صورت آپدیت و ریست آیفون می بایست فعالسازی با سیم آنلاکر را مجددا انجام دهید . لازم به ذکر است که محدودیتی در تعداد فعالسازی با سیم آنلاکر آیفون وجود ندارد و شما می توانید چندین بار برای یک آیفون و یا چندین بار برای چندین آیفون از آن استفاده کنید .

هرچند که فاصله آنلاک فکتوری و آنلاک سخت افزاری مدام کمتر میشود و نسل جدید گیوی ها یا سیمکارت آنلاکر ها ٬ جذاب تر و کار با آنها آسوده تر می شود ٬‌ اما باز توصیه می کنیم در صورتی که آیفون شما لاک شبکه است ٬ ابتدا آن را تعیین اپراتور نموده و از هزینه و شرایط آنلاک رسمی آیفون خود مطلع شوید و در صورت امکان نسبت به آنلاک فکتوری آن اقدام نمایید ٬ آنلاک سخت افزاری معمولا برای آیفون هایی توصیه می شود که هزینه آنلاک فکتوری آنها به نسبت ارزش دستگاه بالا بوده و یا امکان آنلاک فکتوری آیفون توسط اپراتور مربوطه وجود نداشته باشد . 

 

ویژگی ها : 

 - پشتیبانی از آیفون Xr و آیفون Xs و Xs Max

 - پشتیبانی از آیفون 10 و آیفون 8 , 7 و پلاس ها

 - پشتیبانی از آیفون 6, 6s و آیفون SE , 5s , 5c , 5 و آیفون 4,4s

 - پشتیبانی کامل تا iOS 12.1.1

 - بدون نیاز به باز شدن آیفون و فقط با یکبار فعالسازی آیفون

 - عدم محدودیت در استفاده و تعداد آیفون

 - با پشتیبانی از کدهای دستوری  (کدهای ستاره و مربع دار)

 - با پشتیبانی از سیمکارت 4G

 - با پشتیبانی از اینترنت LTE سیم کارت 

 - دارای آپدیت نرم افزاری رایگان و بدون محدویت زمانی

 
 
در صورتی که ساکن تهران می باشید و مایل به خرید حضوری سیم آنلاکر هستید و یا در خصوص سیم کارت آنلاکر ٬ کلاب سیم یا هی کارت سیم نیاز به راهنمایی بیشتر و مشاوره دارید ، با واحد پشتیبانی از طریق شماره ۲۲۰۰۱۶۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید