protez saç  مهم : آنلاک آیفون با گیوی RSIM

مهم : آنلاک آیفون با گیوی RSIM

 

آیفون لاک

 

 

بطور کلی آنلاک آیفون به سه شکل صورت میگیرد :

 

1: آنلاک نرم افزاری

 

2: آنلاک سخت افزاری

 

3: آنلاک رسمی از جانب اپراتور

 

 

 

جدا از آنلاک نرم افزاری که هزینه ای نداشته و فقط تا آیفون 3g و 3gs و بنظر فقط در ورژن های پایین صورت میگیرد ،

 

برای مطالعه توضیحاتی در خصوص آنلاک رسمی میتوانید به فروشگاه آیفون آنلاکر مراجعه فرمایید . 

 

در این مطلب میخواهیم در خصوص آنلاک با گیوی توضیحاتی ارائه دهیم :

 

 

 

 

 

آنلاک آیفون با گیوی R-SIM :

 

 

 آرسیم یک کیت الکترونیکی که زیر سیم کارت نانو ی شما قرار میگیرد ، این کیت طوری طراحی شده که وظیفه آنلاک کردن آیفون شما را بعهده دارد ، آرسیم بهترین گیوی موجود در بازار می باشد! غیر از آرسیم مدل هایی هستند که شاید قیمت کمتری نیز داشته باشند ، اما پشتیبانی بسیار ضعیفی از طرف شرکت سازنده دارند، وقتی مدلی برای iOS 5 از طرف سایر شرکت ها ارائه شده فقط برای آن ورژن بوده و بعد ها iOS 6 و 7 را پشتیبانی نکردند! و دارندگان آنها مجبور به خرید مجدد گیوی و یا ماندن در ورژن های قدیم بودند! اما اگر دقت کنید میبینید که آرسیم های پیشین نیز ، حتی چندین مدل قبل همگی از iOS 10 پشتیبانی خواهند کرد .   

 

شما با R-SIM در هـــر ورژنی ( از جمله iOS 10 ) ، در هـــر بیسباندی ، با هـــر سیم کارتی ( حتی رایتل و شبکه های 3g ) ، بدون نیاز به شـــماره گیری و فعال سازی و محدودیت های مشابه و صد البته بدون نیاز به جیلبریک می توانید آیفون 6s ، 7  و آیفون SE یا سری 5 نظیر 5,5s,5c و آیفون 4s خود را آنلاک کنید . اگر شما از این فروشگاه آرسیمی تهیه کردید و محدودیتی دیدید ، آرسیم خود را مرجوع کنید و هزینه خود را پس بگیرید !

 

 

 

گیوی آیفون 5s

 

 

 

 

آنلاک با گیوی R-SIM به چه شکل انجام میشود ؟ 

 

 در پکیج RSIM علاوه بر کیت خود آرسیم ، چند خشاب وجود دارد (البته در مدل آخر این شرکت بنام آرسیم مینی ، بدلیل امکان استفاده با خشاب اورجینال آیفون ، خشاب اضافه ای وجود ندارد) طرز کار آن به این شکل هست که خشاب میکرو برای آیفون 4s و خشاب نانو برای آیفون 5 , 5s و 5c وجود دارد که آرسیم را روی آن قرار داده و سپس نـــانو سیم کارت را روی آن قـرار میدهید و در نهایت به آرامی وارد آیفون خواهید کرد .  بعد از قـرار دادن آن در آیفون ، مــنویی بصورت اتــــوماتیک باز خواهد شد که در اولین بخش انتخاب میکنید که آیفون شما 4s می باشد یا سری 5 .  سپس لیستی از اپـــراتور ها نمایش داده میشود که اپـــــراتوری که آیـفون شما لاک آنجاست را انتخاب میکنید (در نظر داشته باشید که آرسیم محدودیتی روی اپراتور نخواهد داشت و تمام اپراتور ها پشتیبانی خواهد شد) و سپس بعد از یک ریستارت ، آنتن شما خواهد آمد .  

 

 گیوی آیفون

 

 

چه موقع نیاز به آنلاک سخت افزاری حس می شود ؟

 

پر واضح است که آنلاک رسمی که از طرف اپــــــراتور انجام میشود در اولویت هر شخص است ، اما شـــاید یکی از موارد استفاده از گیوی آرسیم ، بالا بودن هــزینه آنلاک رسمی در برخی اپراتور هاست ، بطور مثال هم اکنون اپراتور TMobile USA رنج قیمتی در حدود 475 تا 650 هزار تومان برای آیــــفون 7 و آیفون 6s دارد! در این حالت بسیار پیش آمده است که مشـتری با آنلاک گیوی با پرداخت هزینه ای در حدود 150 تا 180 هزار تومان بدون هیچ گونه مـحدودیت خاصی (همونطور که در بالا توضیح داده شد) آیفون خود را بصورت سخت افزاری آنلاک کرده و از این بابت بسیار خشنود است . 

 

یکی دیگر از مـــواردی که باز مشتری را به سمت آنلاک سخت افزاری سوق می دهد ، عـــدم پشتیبانی برخی اپراتور ها در آنلاک رسمی است ، در حال حاضر بسیار داریم اپراتور هایی که آیفون ۷ ، آیفون 6s  و حتی آیفون SE را جهت آنلاک رسمی پشتیبانی نخواهند کرد در این حالت مشتری راهی جز آنلاک سخت افزاری پیش رو نخواهد داشت .

 

در صورتی که قصد دارید آیفون خود را جهت برآورد هزینه آنلاک رسمی تعیین اپراتور کنید به فروشگاه آیفون آنلاکر مراجعه کنید .  

 

 

 سعی ما رفع مشکلات و ابهامات شما بود ، 

در صورتی که هنوز سوالی در ذهن شما مانده ، با پشتیبانی تماس بگیرید . 

 

 

 

 

با تشکر

 

مدیریت وب سایت

پشتیبانی آیفون گیوی